Rana Hradec Králové s.r.o.

Kancelářské potřeby

Kancelářské potřeby do 48 hodin po celé ČR ve Vaší kanceláři.
Dodáváme levný a kvalitní kancelářský papír do tiskáren a kopírovacích zařízení, cartridge a tonery HP, Canon, Brother, Epson, pořadače, zakládače, sešívačky, děrovačky, flipcharty, laminovačky, skartovačky, bezdrátové telefony, diktafony, dopisní obálky, úklidové prostředky, catering a další.
Poskytujeme náhradní plnění. Doprava u vyšších objednávek ZDARMA.DODÁNÍ DO 48 HODIN

Objednané zboží doručíme na Vaši adresu již následující pracovní den v Hradci Králové, všude jinde po ČR pak do dvou pracovních dnů. Podmínkou je doručení Vaší objednávky v pracovních dnech do 15 hodin.

Zboží bude zasláno na dobírku. U objednávek s hodnotou nad 5.000.- Kč bez DPH je doprava a dobírka ZDARMA, u objednávek s nižší celkovou hodnotou činí náklady na dopravu včetně balného a cenu za dobírku 200,- Kč bez DPH.ZÁRUKA VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Pokud objednáte jiné zboží než jste požadovali nebo se Vám jiné nebude líbit, máte možnost na výměnu nebo vrácení zboží do 14-ti dnů od jeho dodání.

Nepoškozené a dostatečně zabalené zboží odešlete v co nejkratším termínu s přiloženou fakturou a vyznačeným druhem zboží na adresu naší společnosti.

Za vrácené zboží dodáme jiné - Vámi požadované zboží ve stejné hodnotě

 


REKLAMACE A PORADENSTVÍ

Naši obchodní zástupci jsou připraveni zodpovědět jakékoli Vaše dotazy a informovat Vás v případě potřeby o reklamačním postupu.PLATBA

Platba na základě daňového dokladu dobírkou při předání objednávky přepravní společností PPL, DPD nebo Česká pošta.