Rana Hradec Králové s.r.o.

O nás

Naše firma je autorizovaným dealeremTOP partnerem společnosti

Konica Minolta

 

  

Společnost RAMA Hradec Králové spol s r.o. vznikla 20.12. 1991 s myšlenkou uspokojit poptávku po kancelářské technice nově vznikajících, ale i stávajících organizací a úřadů nejen na území krajského města.

V březnu roku 1997 se společnost přejmenovala na RANA Hradec Králové spol s r.o. a dala jasný směr cesty, po které společnost pokračuje až do dnešních dnů.

V roce 1993 došlo k rozšíření sortimentu o kancelářský a sedací nábytek a v roce 2009 pak i o prodej kancelářských potřeb.

 

RANA Hradec Králové spol. s r.o. je autorizovaným prodejcem značek Konica Minolta, Panasonic, Kyocera Mita, Brother, Acer, HP a Canon a jejím nosným programem je prodej, pronájem a servis kancelářské a výpočetní techniky s dodávkami spotřebního materiálu.

 

RANA Hradec Králové spol. s r.o. dosáhla ocenění TOP PARTNER v oblasti prodeje a servisu produktů značky Konica Minolta..

 

Působnost prodeje a servisu se neomezuje pouze na královehradecký kraj, byť sedmdesát procent  zákazníků společnosti pochází z této oblasti a díky vytrvalé práci v  regionu zde máme více než dva tisíce klientů.

Své klienty však naše společnost navštěvuje též v Praze, Brně, Plzni, Chomutově, Českých Budějovicích a dalších městech.